خبر خبر

برگزاری جلسه ستاد نوروزی در فرودگاه بین المللی زاهدان

با هدف ارائه خدمات هرچه بهتر و مناسب تر به مسافران نوروزی جلسه ستاد نوروزی در فرودگاه بین المللی زاهدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی زاهدان:در این جلسه که با حضور مدیرکل فرودگاه،فرمانده یگان های مستقر در فرودگاه،روئسای شرکت های هواپیمایی،نمایندگانی از ادارات پلیس راهور،گمرک،گذرنامه،میراث فرهنگی و گردشگری برگزار شد ارائه تسهیلات و خدمات مناسب در فرودگاهها مورد تاکید قرار گرفت.

اقدام لازم به منظور جلوگیری از هرگونه اختلال در ارائه خدمات هوانوردی و زیرساخت های فرودگاهی،ایجاد مکان مناسبی برای راهنمای مسافرین،نظارت بر عملکرد غرفه های تجاری از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.

مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان در این جلسه گفت:انجام هماهنگی های لازم به منظور حضور کارکنان فنی و عملیاتی،اطلاعات پرواز،مدیریت ترمینال با توجه به ساعات کار در فرودگاه برای خدمت رسانی مطلوب به پروازها و مسافران نوروزی برپایی سفره هفت سین نوروزی،برپایی سیاه چادر محلی در روز نخست سال تحویل و ایجاد محیطی شاد همزمان با سالروز میلاد دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه(س) از جمله اقدامات اداره کل فرودگاه های استان در نوروز 96 در فرودگاه بین المللی زاهدان می باشد.

اعرابی مقدم اظهار داشت:در نوروز امسال شاهد افزایش پرواز در مسیرهای تهران،چابهار،مشهد از سوی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران خواهیم بود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد