خبر خبر

افتتاح ترمينال داخلي فرودگاه ايرانشهر با حضور معاون اول رييس جمهور/ اسلامي: پيگير افزايش پروازهاي ايرانشهر هستيم
افتتاح ترمينال داخلي فرودگاه ايرانشهر با حضور معاون اول رييس جمهور/ اسلامي: پيگير افزايش پروازهاي ايرانشهر هستيم
صبح امروز(11 دي) ترمينال داخلي فرودگاه ايرانشهر با حضور اسحاق جهانگيري، معاون اول رييس جمهور، محمد اسلامي، وزير راه و شهرسازي و رحمت اله مه آبادي، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي فرودگاههای استان سیستان و بلوچستان؛ افتتاح اين ترمينال مسافري با مساحت 2500 مترمربع در ارتقاي خدمت رساني به اهالي و توسعه فضاي فرودگاهي ايرانشهر نقش بسزايي دارد.

گفتنی است؛ پروژه افتتاح شده علاوه بر ساختمان ترمينال داخلي، 275 مترمربع تاسيسات و 12 هزار مترمربع محوطه سازي را شامل مي شود و اعتبار پروژه ها در مجموع بالغ بر 12 ميليارد و 500 میلیون تومان است.

اسلامی، وزیر راه و شهرسازی نیز در این مراسم ضمن قدردانی از مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، مدیرکل فرودگاههای استان سیستان و بلوچستان و نماینده مردم ایرانشهر در مجلس، درباره پتانسیل بالای فرودگاه ایرانشهر برای انجام پروازها سخن گفت و اظهار داشت: پیگیر افزایش پروازهای فرودگاه ایرانشهر هستیم.

رحمت اله مه آبادي، رييس هيات مديره و مديرعامل شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در اين مراسم در سخناني درباره اين پروژه و وضعيت فرودگاه هاي استان سيستان و بلوچستان توضيحاتي داد. 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد