خبر خبر

موانع پروازي باند دوم فرودگاه زاهدان به زودي رفع مي شود
مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از باند دوم فرودگاه زاهدان از رفع مشکلات و موانع پروازي در اين باند خبر داد و گفت: اين موانع پروازي حاشيه شرق فرودگاه به زودي برطرف خواهد شد تا ايمني پرواز ها تامين و نشست و برخاست بر روي باند جديد به راحتي و بدون خطر انجام شود.

به گزارش روابط عمومي فرودگاههاي سيستان و بلوچستان؛ سياوش اميرمکري به منظور بازدید از فرودگاه زاهدان شب گذشته وارد این فرودگاه شد و در بدو ورود، با کارکنان ايستگاه ايمني و آتش نشاني فرودگاه زاهدان ديدار کرد.
اميرمکري صبح امروز نيز در بازديد از پروژه چند منظوره مجموعه ورزشي فرودگاه زاهدان، از نزديک از روند ساخت اين مجموعه بازديد کرد و خواستار تسريع در ساخت آن شد.
وي همچنين از برج مراقبت، اداره ارتباطات و ناوبري، مخابرات، امور مالي، اداري، موتورخانه برق اضطراري و تاسيسات مرکزي فرودگاه بين المللي زاهدان نيز بازديد و از نزديک با پرسنل اين واحدها به گفتگو پرداخت.
مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري ايران در ادامه از اولين مرکز فرعي تجسس و نجات هوايي جنوب شرق کشور مستقر در فرودگاه بين المللي زاهدان بازديد کرد.

قول مساعد براي رفع موانع سطوح پروازي

اميرمکري در بازديد از باند دوم فرودگاه زاهدان از رفع مشکلات و موانع پروازي در اين باند خبر داد و گفت: موانع پروازي حاشيه شرق فرودگاه بزودي برطرف خواهد شد تا ايمني پروازها تامين و نشست و برخاست بر روي باند جديد به راحتي و بدون خطر انجام شود.
امير مکري ظهر امروز و قبل از ترک فرودگاه زاهدان، در جمع کارکنان این فرودگاه زاهدان حاضر و به سوالات آنان در بخش هاي مختلف اداري، رفاهي و عملياتي پاسخ داد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد