خبر خبر

پيام سرپرست شرکت فرودگاه‌ها به مناسبت روز جمهوري اسلامي
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت ۱۲ فروردين، روز جمهوري اسلامي ايران، از اين روز به عنوان آغازي براي حرکت در يک راه پرافتخار؛ راهي که ابتدا و انتهايش نور و مهرورزي است، ياد کرد.
به گزارش روابط عمومي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران؛ متن پيام حميدرضا سيدي به اين شرح است: "وقتي انقلاب اسلامي در بيست و دوم بهمن ماه ۱۳۵۷ به پيروزي رسيد، مردم ايران براي ثبت رسمي چنين دستاورد بزرگي صبر و قرار نداشتند و دو ماه بعد پاي صندوق‌هاي راي‌گيري حاضر شدند و برگه‌هاي سبز "آري" به جمهوري اسلامي را آنقدر مشتاقانه به درون صندوق‌ها ريختند که جهانيان شگفت‌زده شدند. آن روز مردم فقط به تثبيت حکومت جمهوري اسلامي راي "آري" ندادند، بلکه با امام خميني(ره) که زعامت امت اسلامي را بر عهده گرفته بود و با خون شهدايي که جان دادند تا حکومت اسلامي در اين مرز و بوم استقرار يابد، عهدي هميشگي بستند. ۱۲ فروردين يک آغاز بود، آغازي براي حرکت در يک راه پرافتخار؛ راهي که ابتدا و انتهايش نور است و مهرورزي.
اينجانب فرا رسيدن ۱۲ فروردين ماه، روز جمهوري اسلامي را به شما همکاران محترم در ستاد و فرودگاه‌هاي ايران تبريک مي‌گويم و اميدوارم آنگونه به صنعت فرودگاهي خدمت کنيم که هرگز شرمنده امام راحل، شهدا و جانبازان و ايثارگران نشويم و با پيروي از مقام معظم رهبري، ان‌شاالله پرچم اين نهضت را به دست صاحب امر و زمان حضرت حجت(عج) بسپاريم."
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد