خبر خبر

مسجد حضرت ولي عصر(عج) فرودگاه بين المللي شهداي زاهدان در آستانه ماه مبارک رمضان غبار روبي شد.
مسجد حضرت ولي عصر(عج) فرودگاه بين المللي شهداي زاهدان در آستانه ماه مبارک رمضان غبار روبي شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل؛علی جزینی زاده مدیرکل فرودگاههای استان با اعلام این خبر گفت؛ هر ساله همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، غبارروبی مسجد حضرت ولی عصر(عج)با حضور کارکنان فرودگاه و نیروهای یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه بین المللی شهدای زاهدان به صورت خودجوش صورت می‌گیرد.

 

جزینی زاده با بیان اینکه غبارروبی و عطرافشانی مساجد پیش از شروع ماه رمضان از سنت‌های پسندیده دینی است افزود: مسجد پایگاه اصلی عبادت است و توجه به پاکیزگی و نظافت آن، برای حضور مؤمنان روزه دار و به ویژه کارکنان فرودگاه زاهدان موثر خواهد بود.

 

وی برگزاری آئین غبارروبی از مسجد را سنت حسنه‌ای دانست که هر ساله در آستانه آغاز ماه رمضان و به منظور ارتقای وضعیت بهداشتی مساجد انجام می‌شود و ابراز کرد: ماه رمضان فرصت مناسبی برای تقوا پیشگی مؤمنان است و در این ماه عزیز سبقت مومنان از یکدیگر به نیکوکاری، اطعام، آئین افطاری و رسیدگی به نیازمندان باید بیش از گذشته با رعایت دستورالعمل های بهداشتی انجام شود.

 

وی تصریح کرد: در طول سال غبار روبی از مسجد حضرت ولی عصر(عج) فرودگاه بین المللی شهدای انجام می شود و در این راستا کارمندان اداره کل و یگان حفاظت هواپیمایی پیش قدم این امر مهم هستند.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد