خبر خبر

مديرکل فرودگاههاي استان سيستان و بلوچستان با صدور پيامي فرا رسيدن ۱۲ فروردين روز جمهوري اسلامي ايران را تبريک گفت‌.
مديرکل فرودگاههاي استان سيستان و بلوچستان با صدور پيامي فرا رسيدن ۱۲ فروردين روز جمهوري اسلامي ايران را تبريک گفت‌.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای استان سیستان و بلوچستان؛ متن پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

??یوم الله دوازده فروردین تجلّی خلق حماسه ی شکوهمند مردمسالاری دینی است.

 

 ??روز آری گفتن به تجدید حیات اسلام ناب محمّدی (صلی الله علیه و آله) در بیعت با ولایت مطلقه فقیه و تثبیت دستاوردهای سال‌های مبارزه و نهضت اسلامی ملت بزرگ ایران اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و جانفشانی شهدای این سرزمین می باشد.

 

??یوم الله دوازده فروردین سرآغاز حکومت مستضعفین و غلبه بر مستکبرین غاصبی است که آزادی و استقلال و عدالتخواهی این ملّت را بر نمی تابیدند، غافل از آن که ما وارثان آن امامی هستیم که فرمودند: «تا شرک و کفر هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم.»

 

??اینک به پاس و به یاد آن انتخابات سرنوشت ساز و درخشان، جمهوری اسلامی ایران برفراز قلّه ی رفیع عزت و اقتدار و استقلال ایستاده است و به آینده ای روشن و پرامید و پر افتخار این سرزمین و عظمت آن می نگرد.

 

??اینجانب این روز بزرگ و تاریخ ساز را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم (ارواحنا لمقدمه الفداء)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مردم سربلند و با بصیرت و وفادار این سرزمین تبریک و تهنیت عرض نموده و با گرامی داشت یاد امام خمینی (رض) بنیانگذار کبیر و شهدای گرانقدر این راه، ضمن تجدید بیعت ، مصمم است در این عهدی که با ملت بزرگ بسته است با تدبیر و بهره مندی از همه ظرفیت های گوناگون گوهرگونه کشورمان بر اقتدار و اعتلای روز افزون میهن اسلامی بیفزاید. ان شإ الله 

 

علی جزینی زاده

مدیرکل

۱۴۰۱/۰۱/۱۲

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد