آرشیو خبر آرشیو خبر

۱ شهريور ۱۳۹۹
برگزاري فراخوان عمومي شناسايي متقاضي جهت واگذاري مجتمع تفريحي و گردشگري فرودگاه بين المللي زاهدان
۱۳ مرداد ۱۳۹۹
آگهي تجديد فراخوان عمومي يک مرحله اي واگذاري امور حجمي راهبري و نگهداري امور تاسيسات و نگهداري فضا سبز فرودگاههاي سيستان و بلوچستان
۱۲ مرداد ۱۳۹۹
عليرضا سرگزي، رييس سابق فرودگاه زابل به عنوان رييس امور مالي و عامل ذيحساب فرودگاه هاي سيستان و بلوچستان منصوب شد.
۱۱ مرداد ۱۳۹۹
مراسم تکريم و معارفه فرمانده پليس فرودگاه هاي استان سيستان و بلوچستان برگزار شد.
۳۰ تير ۱۳۹۹
سرکنسول ايران در پاکستان در ديدار با مديرکل فرودگاه هاي سيستان و بلوچستان بر ضرورت برقراري پرواز در مسير زاهدان- کراچي- کويته و بالعکس تاکيد کرد.
۲۵ تير ۱۳۹۹
علاقمندان براي دريافت اطلاعات بيشتر به فايل پيوست مراجعه کنند.
۲۵ تير ۱۳۹۹
علاقمندان براي دريافت اطلاعات بيشتر به فايل پيوست مراجعه کنند.
۲۵ تير ۱۳۹۹
مديرکل فرودگاه هاي استان سيستان و بلوچستان از تداوم اقدامات پيشگيرانه اين اداره کل در مقابله با اپيدمي کرونا ويروس و رعايت پروتکل هاي بهداشتي خبر داد.
۲۴ تير ۱۳۹۹
در راستاي اهداف پدافند غيرعامل و اطمينان از برقراري مداوم شبکه ارتباطات فرودگاه زاهدان، پروژه خط دوم فيبر نوري انجام شد.
۲۴ تير ۱۳۹۹
مديرکل فرودگاه هاي سيستان و بلوچستان از برقراري پرواز در روزهاي دوشنبه هر هفته در مسير تهران- زاهدان خبر داد.
۳۰ فروردين ۱۳۹۹
استاندار سيستان و بلوچستان در ديدار با مديرکل فرودگاه هاي استان آمادگي خود را براي صدور مجوزهاي لازم براي برقراري مجدد مسيرهاي پروازي و برطرف کردن محدوديت هاي ايجاد شده اعلام کرد.
۲۹ فروردين ۱۳۹۹
ديدار نماينده مردم خاش در مجلس شوراي اسلامي با مديرکل فرودگاههاي استان سيستان و بلوچستان
۲۰ فروردين ۱۳۹۹
با هدف حفظ ايمني، فضاي نيروگاه برق اضطراري و پست هاي برق فرودگاه زاهدان عايق اپوکسي شد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۸
با توجه به ميانگين پايين بارش ها در سطح استان سيستان و بلوچستان،فرودگاه بين المللي زاهدان به عنوان اولين اداره در بين دستگاههاي اجرايي در اجراي شبکه پساب جهت آبياري فضاي سبز به عنوان دستگاه پيشرو و الگو در زمينه صرفه جوئي مصرف آب تبديل شده است.
۲۸ بهمن ۱۳۹۸
با هدف آمادگي همه جانبه مديريت سوانح فرودگاهي،جلسه نهايي هماهنگي و يکنواختي تمرين کامل طرح اضطراري و مانور دوسالانه سوانح هوايي داخل فرودگاه بين المللي زاهدان در محل سالن جلسات مديريت بحران استانداري برگزار شد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۸
در سفر معاونان توسعه مديريت و منابع و برنامه ريزي،نظارت و امور اقتصادي مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران و مديران کل برنامه و بودجه،دفتر حقوقي و ساماندهي عرصه و اماکن شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران به فرودگاه بين المللي زاهدان و با پيگيري هاي صورت گرفته موانع حقوقي،خريد و تملک اراضي به منظور رفع موانع پروازي باند جديد فرودگاه که از سال 1393 شروع گرديده بود رفع گرديد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۸
معاونان توسعه مديريت و منابع و برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از بخش هاي مختلف فرودگاه زاهدان ديدن کردند و به بررسي روند اجراي طرح ها و مشکلات اين فرودگاه پرداختند.
۱۴ بهمن ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاهها و مسئولان استان سيستان و بلوچستان در سالروز ورود امام خميني (ره) به ميهن با اهداي گل و شيريني از مسافران استقبال کردند.
۱۴ بهمن ۱۳۹۸
آگهي فراخوان عمومي شناسايي متقاضي جهت واگذاري پارکينگ شبانه روزي خودروها در فرودگاه بين المللي زاهدان
۱۲ بهمن ۱۳۹۸
مديرکل و مسئولان استان سيستان و بلوچستان در سالروز ورود امام خميني (ره) به ميهن با اهداي گل و شيريني از مسافران استقبال کردند.
۱۲ بهمن ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاهها و مسئولان استان سيستان و بلوچستان در سالروز ورود امام خميني (ره) به ميهن با اهداي گل و شيريني از مسافران استقبال کردند.
۹ دی ۱۳۹۸
افزايش پرواز در فرودگاه زاهدان و برقراري پرواز مستقيم در فرودگاه ايرانشهر
۲۵ آذر ۱۳۹۸
دوره آموزشي مديريت اپرون به ميزباني فرودگاه زاهدان در حال برگزاري است.
۱۸ آذر ۱۳۹۸
جمشيد پورمير به عنوان رئيس فرودگاه زابل و عبدالله نورريگي به عنوان سرپرست حوزه مخابرات و فناوري اطلاعات فرودگاه زاهدان منصوب شدند.
۱۸ آذر ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه هاي سيستان و بلوچستان يکي از برنامه هاي بلند مدت اين اداره کل را احداث ترمينال جديد و ساختمان تکنيکال بلاک فرودگاه زاهدان اعلام کرد.
۱۳ آذر ۱۳۹۸
دوره آموزشي ويژه مراقبت پرواز با عنوان دوره توجيهي AFIS در فرودگاه زاهدان برگزار شد.
۲۸ آبان ۱۳۹۸
دوره آموزشي تجهيزات انفرادي ايمني زميني به ميزباني فرودگاه بين المللي زاهدان در حال برگزاري است.
۲۷ آبان ۱۳۹۸
معاون عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از پروژهاي فرودگاه زاهدان از اتمام پروژه هاي فرودگاههاي زاهدان،زابل و ايرانشهر تا پايان امسال خبر داد.
۱۸ آبان ۱۳۹۸
دوره آموزشي فنون محاوره و مکالمه زبان انگليسي در ترمينال فرودگاه زاهدان در حال برگزاري است.
۱۱ آبان ۱۳۹۸
دوره آموزش ويژه زبان انگليسي 2 به ميزباني فرودگاه بين المللي زاهدان در حال برگزاري است.